Wylewki podłogowe Łódź – gdzie szukać wykonawców?

Budowa domu to wiele etapów żmudnej pracy, z których jednym z najbardziej pracochłonnych i czasochłonnych jest wykonanie wylewek. W tej kwestii wciąż powszechnie stosowanym materiałem jest wylewka cementowa, jednak coraz większym zainteresowaniem zaczyna się również cieszyć wśród inwestorów domów i mieszkań wylewka anhydrytowa. Co to za rodzaj podkładu podłogowego i jakie ma zalety?

Wylewka anhydrytowa – poznaj zalety tego rodzaju wylewki

Wylewki anhydrytowe to płynne masy samopoziomujące, z których użyciem w ciągu zaledwie kilku godzin można wykonać wylewki w całym domu. Idealnie nadają się również do dużych powierzchni przemysłowych czy magazynowych zapewniając, uzyskanie idealnie równych i gładkich powierzchni. Ponadto ten rodzaj wylewki nie wymaga dodatkowego zbrojenia, a cienka warstwa wylewki ma bardzo wysoką wytrzymałość jak kilkunastocentymetrowa wylewka cementowa. Wylewka anhydrytowa idealnie nadaje się również,  jako jastrych grzewczy, ponieważ bardzo dobrze przewodzi i oddaje ciepło na mieszkanie. Inną zaletą jest krótki czas wysychania, już po upływie 48 godzin możemy po niej spokojnie chodzić, co zdecydowanie skraca ten etap budowy.

Wylewki podłogowe Łódź – gdzie znaleźć fachowców?

Aby wylewka anhydrytowa spełniała swoją rolę, musi zostać prawidłowo położona. Firmy wykonujące ten rodzaj wylewki dysponują odpowiednim sprzętem, dzięki czemu wykonanie wylewek będzie bardzo sprawne i szybkie. Jesteś z Łodzi i szukasz doświadczonej firmy wykonującej wylewki, sprawdź: wylewki podłogowe Łódź.

Zadzwoń:
+48 509 293 183

Zobacz stronę:
https://tempo-spj.pl/oferta/gipsy
wylewki podłogowe Łódź

Dojazd: